Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
Anketa Zlatý Ámos
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Velikonoční prázdniny
29 30 31

Ostatní soutěže

Aktuální výsledky umístění našich žáků v okresních soutěžích pro školní rok 2001-2002

§ 11/55 - občanská výchova

Okresní kolo 2.místo

Okresní kolo konverzační soutěže v Nj

Výsledky

Psaní pod Černou věží 2001

Umístění našich žáků

Talent roku 2001 - umělecká kategori

2. místo - Valčová Lucie

Okresní kolo dějepisné olympiády

7. místo Pašková Kateřina
19. místo Vošta Zdeněk

Matematický korespondenční seminář

Umístění našich žáků

Okresní kolo olympiády z českého jazyka

6. místo Vošta Zdeněk

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Kategorie A 5. místo Vrba Jaroslav
Kategorie B 4. místo Skočdopole Jan
Kategorie C 20. místo Pašková Kateřina

Okresní kolo chemické olympiády - kategorie D

10. místo Voglová Andreya 17.místo Dosedla Martin

Ekoolympiáda - 3.ročník

1. místo Vošta Zdeněk 4. místo Klečková Zuzana 5. místo Rutová Andrea

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

kategorie E 6. místo Dosedla Martin 20.místo Kopřiva Tomáš
kategorie F 5. místo Vošta Zdeněk 8.místo Votava Tomáš 17. místo Kůzl Miroslav

Matematická olympiáda - okresní kolo

Kategorie Z6 1. -4. místo Majerová Lucie
Kategorie Z8 1. -5. místo Vošta Zdeněk 12. - 13. místo Tomeček Aleš

Celkové umístění - 4.místo (ze 16 škol)

Biologická olympiáda - kategorie C - okresní kolo

2. místo Vošta Zdeněk
4. místo Klečková Zuzana
5. místo Rutová Andrea

Biologická olympiáda - kategorie D - okresní kolo

1. místo Selinger Martin
2. místo Kubelka Vojtěch

Okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek

Kategorie II. bronzové pásmo Peštová Tereza
Kategorie IV. zlaté pásmo Tlčimuková Petra

Okresní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků

Kategorie II. stupeň 6. místo

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Ml. žáci - 10. místo a st. žáci - 9. místo Pythagoriáda - okr. kolo

6. třídy 2. místo Majerová Lucie 6. místo Urban Petr
7. třídy 4. místo Skočdopole Jan 6. místo Vlk Ondřej

Olympiáda v angl. jazyce - okresní kolo

Kategorie II.A 5. místo Srbecký Michal
Kategorie I.B 6. místo Vrbová Anna
Kategorie II.B 7. místo Svobodová Jindra