Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Aktuality > Základní škola > Aktuality > Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

Informace k el. zápisu na stránkách MM České Budějovice - http://zapiszscb.c-budejovice.cz

 Vydávání žádostí o přijetí:

Upozornění (19. 4.):

Pokud někdo z rodičů z nějakého důvodu nestihl zápis do 17. 4. 2020, je možnost jej ještě zrealizovat v nejbližší době (nejpozději však do konce dubna). Jsou dvě možnosti. Pokud jste přihlášeni v přihlašovacím sytému MM ČB, pak stačí vyplněnou a podepsanou žádost poslat poštou, nebo dát do poštovní schránky školy. Druhou možností je osobní návštěva školy a to vždy ve středu mezi 9. a 11. hodinou ve třídě 2. B, kde budou přítomni ped. pracovníci.

Novinky k 17. 4. 2020:

Aktuální informace k zápisu do 1. tříd. Pokud jste se registrovali a vyplnili žádost o přijetí na stránkách MM (https://zapiszscb.c-budejovice.cz), musíte tuto vyplněnou žádost vytisknout, podepsat a doručit do školy, aby byl ukončen akt podání žádosti o přijetí do 1. třídy. Pokud nemáte možnost ji vytisknout, musíte přijít do školy a zde Vám ji vytiskneme v k tomu určených časech. Dny a časy upřesníme příští týden. Setkali jsme se s několika případy, kdy rodiče považovali vyplnění přihlášky, za její podání a odeslaní do školy. Tak tomu bohužel není.

Novinky k 9. 4. 2020:

  • Prosíme rodiče, kteří se zúčastní zápisu osobně ve škole v termínu 16. a 17. 4., aby dbali pokynů vyučujících z důvodu zajištění hygieny. Do školy budete vpouštěni jednotlivě bočním vchodem u kolostavu (tradiční vstup pro zápis do prvních tříd).
  • Seznamy přijatých dětí do prvních tříd k nám do školy budou zveřejněny na webu školy a na vratech školy v termínech do 24. 4. (děti z obvodu ZŠ Máj I) a do 15. 5. (děti mimo školní obvod ZŠ Máj I).
  • Třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků se uskuteční pravděpodobně po 14. červnu. O přesném termínu Vás budeme dle situace informovat na webu školy a osobním dopisem.
  • Vzhledem k tomu, že děti přišly o možnost navštívit školu při zápisu, připravujeme pro ně možnost si naši školu prohlédnout a pobavit se při "Odpoledni pro prvňáčky". Termín, pokud nám situace umožní tuto akci realizovat, bude ve druhé polovině června.

 Důležitá upozornění!!

Informace k zápisu do 1. tříd - zástupce ředitele Mgr. Miroslava Nováková: e-mail - zastupci1@zsmaj.cz, nebo tel. 385 103 213 (čt. 10 - 12 hod.)

Z důvodu karanténních opatření došlo ke změně termínu. Zápis se uskuteční bez přítomnosti dětí.

K dnešnímu dni (24. 3.) je zarezervováno 37 termínů (rezervační systém byl zablokován zřizovatelem).
Děkujeme  za pochopení.

Termín zápisu: 16. a 17. 4. 2020 - změna termínu

Přijímat budeme maximálně 100 žáků do 4 prvních tříd a 15 dětí do přípravné třídy.

POZOR, ČTĚTE PROSÍM - aktuality k zápisu (25. 3. 2020)

 ZMĚNA: Pokud potřebujete zrušit rezervaci k zápisu, proveďte to prosím na e-mail zastupci1@zsmaj.cz (uveďte jméno, příjmení dítěte a termín rezervace). Velmi děkujeme.

NOVÉ - Žádost o přijetí dítěte do přípravé třídy pro školní rok 2020/21

 

Informační list o škole

Pozvánka k zápisu do 1. tříd ZŠ Máj I pro školní rok 2020/2021

Postup při žádosti o odklad školní docházky pro šk. rok 2020/21

Desatero předškoláka
(materiál MŠMT pro rodiče předškoláků)

Informace k přijetí do přípravné třídy ZŠ Máj I
(od 15. 2. 2019 se do přípravné třídy se přijímají přednostně děti s odkladem školní docházky)

 

Další případné informace budeme postupně doplňovat.