Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
30
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
1
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
2
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
3
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
4
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
5
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
6
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
7
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
8
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
9
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
10
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
11
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
12
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2017 - 2018

Výsledky - školní rok 2017 - 2018

Republikové finále Poháru rozhlasu (ml. žáci) v Olomouci

7. místo - obrovský úspěch

Běh na 1 km - Matěj Faltus - 2. místo

Hodnocení jednotlivců celkově - Jakub Matuška - 5. místo

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

Mladší (12 družstev) 7. místo
  12. místo
Starší (9 družstev) 3. místo
  6. místo

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie 5. ročník (71 soutěžících) 3. místo - úspěšný řešitel Sára Jirkalová
  18. místo - úspěšný řešitel Kristýna Divišová
Kategorie 6. ročník (40 soutěžících) 24. místo Ondřej Buchar
Kategorie 7. ročník (59 soutěžících) 51. místo Jakub Jakima

Republikové finále v Minikopané starších žáků v Uherském Hradišti

2. místo - obrovský úspěch

Krajské kolo Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Soutěž družstev - 1. místo - mladší žáci

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 3. místo

Jednotlivci: Matěj Faltus - 1. místo

Okresní kolo Pohár rozhlasu - atletická soutěž

Mladší chlapci 1. místo (13 družstev)
  dívky 6. místo (12 družstev)
Starší chlapci 3. místo (17 družstev)
  dívky 4. místo (15 družstev)

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší - družstva (16 družstev) 2. místo
Mladší - jednotlivci (soutěžících)  
Starší - družstva (14 družstev) 8. místo
Mladší - jednotlivci (soutěžících)  

Krajské kolo Minikopaná starších žáků

1. místo - postup do republikového finále

Okresní kolo Minikopaná starších žáků

Družstvo - 1. místo a postup do krajského finále

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kategorie I. A - Adam Janura - 2. místo

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kat. I. A 16. místo (18 účastníků) Natálie Zimmelová
Kat. II. A 13. místo (22 účastníků) David Zajíček

O Pohár primátora 2018 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 1. místo
Florbal 3. místo
Kopaná 2. místo
Kuželky 7. místo
Stolní tenis 1. místo
Celkové umístění 1. místo

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 2. místo

Jednotlivci:

Ročník 2004 5. místo D (23 závodnic) Andrea Květoňová
  7. místo Andrea Motlová
  1. místo H (22 závodníků) Jan Kotrč
  2. místo Ondřej Matuška
  5. místo Pavel Svátek
  6. místo Zdeněk Kodad
  7. místo Dominik Žilák
  8. místo Ondřej Novák
  10. místo Adam Špaček
Ročník 2005 1. místo H (17 závodníků) Matěj Faltus
  2. místo Jakub Matuška
  3. místo Petr Ballák
Ročník 2006 2. místo D (19 závodnic) Adéla Strašíková
  5. místo Tina Stejskalová
  8. místo Klára Nevečeřalová
  9. místo Leontýna Krubová
  3. místo H (14 závodníků) Adam Lüftner
Ročník 2007 3. místo D (8 závodnic) Kristýna Divišová
  6. místo Barbora Kubáková
  9. místo D (11 závodníků) Dominik Kerl

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A (21 soutěžících) 10. místo - úspěšný řešitel Jan Vápeník
Kategorie B (17 soutěžících) 13. místo Nela Neubauer
Kategorie C (21 soutěžících) 11. místo - úspěšný řešitel Barbora Myšičková

Významné stavby a jejich lidé - výtvarná soutěž

Kolektiv třídy 9. C - 3. místo

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5 (100 soutěžících) 18. místo - úsp. řešitel Kristýna Divišová, Barbora Kubáková

Krajské kolo ve florbalu - kat. - H-IV

Finálový turnaj v Týně nad Vltavou - 5. místo 

Okresní kolo Florbal starších žáků

Družstvo - 1. místo a postup do krajského finále

Okresní kolo Florbal - mladší

Mladší žáci - 2. místo

Mladší žáčky - 2. místo

Jihočeský úsměv 2017

Deset oceněných prací (ze 150) - mezi oceněnými: Lukáš Urban a Ema Wuschková

O Pohár primátora 2017 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 3. místo
Stolní tenis 6. místo
Florbal 3. místo
Kopaná 6. místo
Celkové umístění 6. místo

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - I. stupeň

Družstvo - 4. místo

Jednotlivci - Milan Šnorek - 1. místo

Krajské kolo Atletického čtyřboje

Družstvo chlapců - 3. místo

Republikové finále OVOV (Brno) - atletická soutěž (odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Družstvo - 28. místo (44 družstev)

Jednotlivci - chlapci ročník 2003 - 24. místo - Sebastián Novák (126 soutěžících)

Okresní kolo Atletického čtyřboje

Dívky 3. místo
Hoši 1. místo a postup do krajského kola