Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Aktuality > Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2017 - 2018

 Výsledky - školní rok 2017 - 2018

Republikové finále Poháru rozhlasu (ml. žáci)
v Olomouci - 7. místo - obrovský úspěch
Běh na 1 km - Matěj Faltus - 2. místo

Hodnocení jednotlivců celkově - Jakub Matuška - 5. místo

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

Mladší (12 družstev)
7. místo
  12. místo
Starší (9 družstev)
3. místo
  6. místo

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie 5. ročník
(71 soutěžících)
3. místo - úspěšný řešitel
Sára Jirkalová
  18. místo - úspěšný řešitel
Kristýna Divišová
Kategorie 6. ročník
(40 soutěžících)
24. místo
Ondřej Buchar
 Kategorie 7. ročník
(59 soutěžících)
51. místo Jakub Jakima


Republikové finále v Minikopané starších žáků

v Uherském Hradišti - 2. místo - obrovský úspěch

Krajské kolo Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Soutěž družstev - 1. místo - mladší žáci

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 3. místo

Jednotlivci: Matěj Faltus - 1. místo

Okresní kolo Pohár rozhlasu - atletická soutěž

Mladší
chlapci 1. místo (13. družstev)
  dívky
6. místo (12 družstev)
Starší chlapci 3. místo (17. družstev)
  dívky 4. místo (15 družstev)

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší - družstva (16 družstev)
2. místo
           - jednotlivci ( soutěžících)  
Starší - družstva (14 družstev)
8. místo
          - jednotlivci ( soutěžících)  

Krajské kolo Minikopaná starších žáků
1. místo
- postup do republikového finále

Okresní kolo Minikopaná starších žáků
Družstvo - 1. místo a postup do krajského finále

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka
Kategorie I. A - Adam Janura - 2. místo

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kat. I. A
16. místo (18 účastníků) Natálie Zimmelová
Kat. II. A 13. místo (22 účastníků) David Zajíček

O Pohár primátora 2018 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 1. místo
Florbal 3. místo
Kopaná 2. místo
Kuželky 7. místo
Stolní tenis 1. místo
Celkové umístění 1. místo

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž
Soutěž družstev - 2. místo
Jednotlivci:

Ročník 2004 5. místo D (23 závodnic) Andrea Květoňová
  7. místo Andrea Motlová
  1. místo H (22 závodníků) Jan Kotrč
  2. místo Ondřej Matuška
  5. místo
Pavel Svátek
  6. místo Zdeněk Kodad
  7. místo Dominik Žilák
  8. místo Ondřej Novák
  10. místo Adam Špaček
Ročník 2005 1. místo H (17 závodníků) Matěj Faltus
  2. místo Jakub Matuška
  3. místo Petr Ballák
Ročník 2006 2. místo D (19 závodnic) Adéla Strašíková
  5. místo Tina Stejskalová
  8. místo Klára Nevečeřalová
  9. místo Leontýna Krubová
  3. místo H (14 závodníků) Adam Lüftner
Ročník 2007 3. místo D (8 závodnic) Kristýna Divišová
  6. místo Barbora Kubáková
  9. místo D (11 závodníků) Dominik Kerl

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A
(21 soutěžících)
10. místo - úspěšný řešitel Jan Vápeník
Kategorie B
(17 soutěžících)
13. místo
Nela Neubauer
 Kategorie C
(21 soutěžících)
11. místo - úspěšný řešitel Barbora Myšičková

Významné stavby a jejich lidé - výtvarná soutěž
Kolektiv třídy 9. C - 3. místo

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5
(100 soutěžících)
18. místo - úsp. řešitel
Kristýna Divišová
Barbora Kubáková

Krajské kolo ve florbalu - kat. - H-IV
finálový turnaj v Týně nad Vltavou - 5. místo 

Okresní kolo Florbal starších žáků
Družstvo - 1. místo a postup do krajského finále

Okresní kolo Florbal - mladší
Mladší žáci - 2. místo
Mladší žáčky - 2. místo

Jihočeský úsměv 2017
Deset oceněných prací (ze 150) - mezi oceněnými: Lukáš Urban a Ema Wuschková

O Pohár primátora 2017 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 3. místo
Stolní tenis
6. místo
Florbal 3. místo
Kopaná 6. místo
Celkové umístění 6. místo

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - I. stupeň

Družstvo - 4. místo
Jednotlivci - Milan Šnorek - 1. místo

Krajské kolo Atletického čtyřboje
Družstvo chlapců - 3. místo

Republikové finále OVOV (Brno) - atletická soutěž
(odznak všestrannosti olympijských vítězů)
Družstvo - 28. místo (44 družstev)
Jednotlivci - chlapci ročník 2003 - 24. místo - Sebastián Novák (126 soutěžících)

 Okresní kolo Atletického čtyřboje

Dívky
3. místo
Hoši

1. místo a postup do krajského kola