Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
Anketa Zlatý Ámos
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Velikonoční prázdniny
29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2016 - 2017

Výsledky - školní rok 2016 - 2017

1. ročník Akademie Cupu Regionálních fotbalových akademií

2. místo ZŠ Máj I (12 družstev)

Celostátní hodnocení soutěže Matematický klokan

Kat. "Klokánek" - 3. místo - Hubert Štěpánek

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

Mladší (11 družstev) 6. místo (mimo soutěž)
Starší (10 družstev) 5. místo

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 4. místo

Jednotlivci: 

Ročník 2003 17. místo D (29 závodnic) Barbora Myšičková
  3. místo H (48 závodníků) DavidJodl
  5. místo Tomáš Hák
  10. místo Michal Němeček
  33. místo Libor Bastl
Ročník 2004 9. místo D (30 závodnic) Andrea Květoňová
  13. místo Andrea Motlová
  17. místo Tereza Hnátková

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie 5. ročník (100 soutěžících) 6. místo - úspěšný řešitel Hubert Štěpánek
  30. místo - úspěšný řešitel Matyáš Cuřín
  46. místo - úspěšný řešitel Leontýna Krubová
Kategorie 6. ročník (88 soutěžících) 64. místo Nela Neubauer

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 3. místo

Jednotlivci:

Ročník 2002 3. místo D (6 závodnic) Agáta Michalová
  3. místo H (13 závodníků) Lukáš Perina
Ročník 2003 9. místo D (16 závodnic) Barbora Myšičková
  4. místo H (33 závodníků) Sebastián Novák
  6. místo Libor Bastl
  9. místo DavidJodl
Ročník 2004 3. místo D (21 závodnic) Andrea Květoňová
  5. místo Andrea Motlová
  9. místo H (15 závodníků) Adam Špaček
Ročník 2006 3. místo D (11 závodnic) Adéla Strašíková
  7. místo Tina Stejskalová
  8. místo Leontýna Krubová
Ročník 2007 3. místo D (5 závodnic) Kristýna Divišová

Okresní kolo Pohár rozhlasu - atletická soutěž

Mladší chlapci 6. místo (13 družstev)
  dívky 4. místo (16 družstev)
Starší chlapci 3. místo (11 družstev)
  dívky 8. místo (12 družstev)

Okresní kolo Mc Donald´s Cupu

Mladší 2. místo ve skupině
Starší 3. místo ve skupině

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší - družstva (13 družstev) 6. místo
Mladší - jednotlivci (52 soutěžících) Lucie Kindlmanová - 14. místo
Starší - družstva (11 družstev) 3. místo
Starší - jednotlivci (44 soutěžících) Filip Slepička - 3. místo
  Veronika Pelánová - 10. místo

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie D - 40. místo - Natálie Plojharová

O Pohár primátora 2017 - dlouhodobá soutěž smíšených družstev

Stolní tenis 6. místo
Volejbal  
Fotbal 6. místo
Kuželky  
Celkové umístění 7. místo (průběžně)

Okresní kolo ve vybíjené dívek

Turnaj - 2. místo 

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie B (15 soutěžících) 5. místo - úspěšný řešitel Jan Schmied
Kategorie C (16 soutěžících) 14. místo Radomír Kubeš

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kategorie I. A (16 soutěžících) 6. místo Matthew Matašovský
Kategorie II. A (21 soutěžících) 17. místo Adam Petr

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kategorie II. A - 4. místo - Jakub Hudeček

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5 (85 soutěžících) 30. místo Adéla Strašíková
Hubert Štěpánek
  70. místo Tina Blažková
Kategorie Z7 (68 soutěžících) 66. místo Kateřina Mrzenová
Kategorie Z8 (64 soutěžících) 51. místo Martina Šipanová
Kategorie Z9 (52 soutěžících) 36. místo - úsp. řešitel (4. místo ZŠ) Anežka Mikulášová
  46. místo Lenka Šipanová

Krajské kolo ve florbalu - kat. - H-IV

Finálový turnaj v Kaplici - 2. místo 

Halový OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

5. místo družstva (29 družstev)

Jednotlivci:

Adéla Strašíková 2. místo
 David Jodl 3. místo

Okresní kolo ve florbalu - kat. - H-IV

Turnaj - 1. místo a postup do krajského kola

Křehká krása - výtvarná soutěž

Linda Srchová 1. místo
Markéta Pintnerová 3. místo
  zvláštní cena poroty
Nikola Reichenauerová zvláštní cena poroty

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Kategorie 1. stupeň - 11. místo

O Pohár primátora 2016 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 4. místo
Stolní tenis 8. místo
Florbal 7. místo
Futsal 3. místo
Kuželky 3. místo
Celkové umístění 7. místo

Coca-cola Cup

Coca-cola Cup - 3. kolo - fotbalový turnaj - 3. místo
Coca-cola Cup - 2. kolo - fotbalový turnaj - 1. místo a postup do 3. kola
Coca-cola Cup - 1. kolo - fotbalový turnaj - 1. místo a postup do dalšího kola
Coca-cola Cup - kvalifikace - fotbalový turnaj - 1. místo a postup do dalšího kola

Republikové finále OVOV - atletická soutěž (odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Družstvo - 29. místo (40 družstev)