Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
Anketa Zlatý Ámos
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Velikonoční prázdniny
29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2012 - 2013

Výsledky - školní rok 2012 - 2013

Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

4. místo (Tupá, Leštinová, Trhlík a Brázda)

Adéla Tupá - 3. místo mezi jednotlivci

Atletický čtyřboj

St. žáci - 6. místo

Závod horských kol

1. třídy Vojtěch Knedla 2. místo
2. třídy Klára Divišová 1. místo
  Adam Větrovský 2. místo
4. třídy Jan Vančura 2. místo

Okresní kolo Pythagoriády

5. třídy - Anežka Mikulášová - 43. místo (úspěšný řešitel)

Volejbalový turnaj - Den Policie ČR

2. místo

Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice

Mladší Žáci 7. místo (17 družstev)
  Žákyně 6. místo (16 družstev)
Starší Žáci 7. místo (16 družstev)
  Žákyně 10. místo (14 družstev)

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší Družstva 4. místo  
  Jednotlivci Filip Slepička  3. místo
Starší Družstva 1. místo  
  Jednotlivci Filip Trhlík 1. místo
    Adéla Tupá 2. místo

Okresní kolo Hlídek mladých zdravotníků

Mladší 10. a 12. místo 15 družstev
Starší 2. a 5. místo 13 družstev

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z7 9. místo (1. místo ZŠ) Richard Zahradníček
  53. místo Václav Mráz

Okresní kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Celkově družstvo 4. místo  
roč. 1998 1. místo Filip Leiš
roč. 2000 1. místo Ivana Zrnová

Krajské kolo "Školní časopis roku 2013"

2. místo v kategorii Základní škola/2. stupeň - časopis "DRAK"

Krajské kolo ve Volejbale děvčat - trojice

2. místo (Hřídelová, Jarošová, Jašková a Štiková)

Krajské kolo - Zaměpisné olympiády

Kategorie B - Richard Zahradníček - 7. místo

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie D 11. místo (3. místo zákl. školy) Kamila Osusuká
  40. místo Štěpán Holubják

Okresní kolo ve Volejbale děvčat

4. - 6. místo (Honyzsová, Hřídelová, Hukelová, Jarošová, Jašková, Nohavová, Štiková a Válková)

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 8. místo Štěpán Holubják
Kategorie B 2. místo Richard Zahradníček
Kategorie C 15. místo Milan Welser

Krajské kolo - Olympiády z německého jazyka

Kategorie II. C 7. místo Tereza Peková
  8. místo Martin Peka

Oblastní kolo dětských recitátorů a dětských divadelních souborů

Pamětní list - Drak - dramatický kroužek ZŠ Máj I

Okresní kolo Chemické olympiády

25. místo - Eliška Nováková

Čtyři živly v architektuře a umění: VZDUCH

Kategorie - kolektiv: 5. místo - žáci 5.A

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kategorie I. A 9. místo Tomáš Pintner
Kategorie II. A 6. místo Jakub Dytrich

Basiclingua - soutěž z anglického jazyk

5. místo Jakub Dytrich
6. místo Radek Šindelář
7. místo Jiří Dytrich

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

4. místo Milan Welser

Testování SCIO

Milan Welser - nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování obecných studijních předpokladů 9. tříd

Krajské kolo - Astronomické olympiády

Kategorie GH 1. místo Michaela Žilinská
  9. místo Lucie Myslivečková
  10. místo Antonín Welser
  11. místo Tadeáš Vávra
  12. místo Jakub Janík
  14. místo Petr Okenica
  14. místo Antonín Tupý
Kategorie EF 10. místo Radim Theiner
  14. místo Jan Beránek

Republiková soutěž "Školní časopis roku 2012"

Cena poroty v kategorii Základní škola/2. stupeň - časopis "DRAK"

Dlouhodobá soutěž základních škol o Pohár primátora Českých Budějovic v roce 2012

Kuželky 1. místo
Košíková nezúčastnili
Fotbal 7. místo
Stolní tenis 7. místo
Volejbal 4. místo

Celkové 6. místo