Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
Anketa Zlatý Ámos
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Velikonoční prázdniny
29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2011 - 2012

Výsledky - školní rok 2011 - 2012

Testování SCIO

Antonín Welser nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování obecných studijních předpokladů 5. tříd
Karolína Sýkorová nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování matematiky 5. tříd
Ondřej Reitinger nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování matematiky 5. tříd
Aneta Pilsová nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování českého jazyka 9. tříd

Krajské kolo - soutěže Časopis roku

3. místo - redakce školního časopisu

Okresní kolo ZŠ v teeballu

6. místo

Krajské kolo - Beach volejbal základních škola a gymnázií - dívky

3. místo - Kateřina Formanová a Dita Staňková

Dlouhodobá soutěž škol o Pohár primátora Českých Budějovic

Stolní tenis 7. místo
Volejbal 4. místo

Krajské kolo - Dopravní soutěže mladých cyklistů

7. místo

Celostátní kolo - Astronomické olympiády

Kategorie GH 3. místo Radim Theiner

Atletický čtyřboj

2. místo Patricie Holcmanová, Pavla Honyzsová, Denisa Józsová,
  Tereza Nováčková a Dita Staňková (3. místo v jednotlivcích)
8. místo Filip Odvářka, Jan Strouha, Martin Svoboda, David Šafář a Marek Šmucr

Atletický Pohár rozhlasu

Žáci mladší 4. místo
Žákyně mladší 9. místo
Žáci starší 14. místo
Žákyně starší 14. místo

V kategoriích starších byli naši deváťáci bohužel na exkurzi v ND v Praze, takže nás mohli reprezentovali pouze žáci 8. tříd.

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší ž. 9. místo L. Leštinová, V. Pater, P. Stankay, I. Zrnová
Starší ž. 1. místo Ondřej Provod, Filip Trhlík, Kateřina Trhlíková, Adéla Tupá
Jednotlivci st. 2. místo Filip Trhlík
  3. místo Kateřina Trhlíková

Okresní kolo fotbalového McDonaldś Cupu

Mladší žáci 4. místo Bledý, Erhart, Hora, Jedlička, Jirák, Markovič,
    Slivka, Strnad, Vančura

Okresní kolo soutěže Hlídky mladých zdravotníků

2. místo Tereza Honyzsová, Radka Navrátilová, Anna Prokopová, 
  Veronika Sedláčková a Monika Suková
4. místo Klára Adamová, Tereza Dvořáková, Nikola Marhounová,
  Eliška Nováková a Lucie Vargová

Krajské kolo - Astronomické olympiády

Kategorie GH 1. místo Radim Theiner
Kategorie EF 3. místo Dita Staňková
  4. místo Denisa Józsová
  13. místo Vratislav Benda

Okresní kolo Olympiády z českého jazyka

Kategorie I 8. místo Adéla Kaiserová
  12. místo Eliška Nováková

Okresní kolo Dějepisné olympiády

Kategorie 8. a 9. tř. 17. místo Denisa Józsová
  22. místo Barbora Kopecká
  28. místo Zuzana Mifková

Okresní kolo soutěže Jihočeský zvonek

I. kategorie solo stříbrné pásmo Stanislav Korhoň

Krajské kolo - Minivolejbal trojic - dívky

2. místo Denisa Hřídelová, Kateřina Jašková, Eliška Válková,
  Anna Štiková a Dana Jarošová

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie D 14. místo (6. místo ZŠ) Lucie Myslivečková
  30. místo Radim Theiner
Kategorie C 32. místo Aneta Pilsová
  33. místo Nikola Marhounová

Okresní kolo Volejbal dívky

4. místo - Kamilja Filipčenko, Kateřina Formanová, Pavla Honyzsová, Alena Kopová, Tereza Nováčková, Dita Staňková, Dagmar Wágnerová

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 3. místo Richard Zahradníček
Kategorie B 12. místo Klára Adamová
Kategorie C 18. místo Denisa Józsová

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z 5 25. místo Karolína Sýkorová
  52. místo Barbora Drápelová
  70. místo Jakub Kadlec
  70. místo Stanislav Korhoň
Kategorie Z 9 23. místo (6. místo ZŠ) Zuzana Pilsová
  35. místo Aneta Pilsová

Okresní kolo Minivolejbalu trojic - dívky

2. místo Denisa Hřídelová, Kateřina Jašková, Eliška Válková a Dana Jarošová
5. místo Martina Nohavová, Anna Štiková, Dagmar Michalová a Tereza Honyzsová

Okresní kolo Chemické olympiády

Kategorie D 23. místo Denisa Józsová
  28. místo Nikola Marhounová