Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
30
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
1
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
2
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
3
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
4
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
5
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
6
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
7
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
8
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
9
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
10
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
11
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
12
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2008 - 2009

Výsledky - školní rok 2008 - 2009

Umístění našich žáků v okresních a vyšších kolech didaktických soutěží

Kampaň "Na kolo jen s přilbou" - výtvarná soutěž

8 oceněných žáků z naší školy

Okresní kolo Matematické olympiády

Kat. Z 5 (69. účastníků) 2.místo Figalla Petr
  12. místo Bachová Klára
  17. místo Malinová Adéla
  35. místo Tupá Adéla
Kat. Z 6 5. místo Pilsová Aneta (1. místo ze ZŠ)
  20. místo Pilsová Zuzana (2. místo ze ZŠ)
Kat. Z 7 20. místo Hejplík Daniel (5. místo ze ZŠ)
Kat. Z 8 7. místo Theiner Ondřej (2. místo ze ZŠ)

Celostátní finále soutěže Okno do vesmíru

1. místo - Ondřej Theiner

Celostátní korespondenční kolo Astronomické olympiády

Kat. A - 3. místo - Ondřej Theiner

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kat. A 1. místo Zuzana Pilsová
Kat. B 10. místo Veronika Vodičková
Kat. C 12. místo Radim Bílý

Okresní kolo olympiády z českého jazyka

Kat. I. 8. místo Ondřej Theiner
  16. místo Michaela Kellerová

O pohár primátora - sportovní soutěže

8. místo - Volejbal

Okresní kolo ve volejbale děvčat

6. místo (15 družstev)

Krajské kolo Zeměpisné olympiády

Kat. A 3. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo Fyzikální olympiády

Kat. E,F 13. místo Ondřej Theiner (3. místo ze ZŠ)

Okresní kolo Biologické olympiády

Kat. C 11. místo Ondřej Theiner (4. místo ze ZŠ)
  26. místo Radim Bílý
Kat. D 9. místo Kateřina Goldová (4. místo ze ZŠ)

Oblastní kolo Hlídek mladých zdravotníků

mladší 3. místo
Starší 3. místo

Atletický čtyřboj

Dívky 7. místo
Hoši 9. místo

Oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší 2. místo
Starší 3. místo

Okresní kolo - "Pohár rozhlasu"

Dívky ml. 3. místo  Dívky st.  12. místo
Hoši ml. 8. místo  Hoši st.  15. místo

Celostátní finále Astronomické olympiády kat. E-F 

3. místo - Ondřej Theiner

Olympiáda mládeže v plavání

5. - 6. místo (12 družstev)