Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
Anketa Zlatý Ámos
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Velikonoční prázdniny
29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2004 - 2005

Výsledky - školní rok 2004 - 2005

Umístění našich žáků v okresních a vyšších kolech sportovních a didaktických soutěží

O pohár primátora města Č. Budějovice

Basketbal - 7. místo z 10 účastníků

Florbal - 1. místo z 10 účastníků

Sálová kopaná - 4. místo z 10 účastníků

Stolní tenis - 5. místo z 10 účastníků

Zatím celkové 4. místo 

Okresní kolo ve florbale (ZŠ Kubatova)

3. místo z 15 účastníků

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

kategorie I.A 12. místo Majer Michal
kategorie II.A 10. místo Jabůrková Klára

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

3. místo Mikulášková Lenka
8. místo Majerová Lucie

Okresní kolo Matematické olympiády

5. třídy 5. místo Holub Martin
  7. místo Lustová Martina
  9. místo Zubrová Tereza
6. třídy 9. místo Stachová Daniela
  10. místo Pilař Tomáš
7. třídy 4. místo Nygrýnová Jana
  8. místo Majer Michal
  11. místo Němec Adam
  12. místo Růžička Tomáš
  14. místo Kubíková Barbora
8. třídy 6. místo Vochozková Veronika
  8. místo Kašpárková Tereza
  10. místo Kratochvíl Vladimír
9. třídy 2. místo Majerová Lucie
  4. místo Urban Petr
  12. místo Michalová Barbora

Okresní kolo Olympiády z českého jazyka

6. místo - Bicanová Lucie

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 4. místo Novák Jan
Kategorie C 4. místo Matula Jan

Fotbalový Coca Cola Cup

ZŠ Máj I ZŠ Máj II 1:0
  ZŠ Ševětín 3:1
  ZŠ Matice školské 11:0

Volejbal okresní kolo Poháru základních škol

ZŠ Máj I ZŠ O.Nedbala 0:2
  Gymn. Jírovcova 2:0
  ZŠ E. Destinové 2:0

Finále ZŠ Máj I - ZŠ Čéčova 2:0

Okresní kolo Přírodopisné olympiády

3. místo Kubelka Vojtěch
8. místo Vrba Jaroslav

Volejbalový turnaj smíšených družstev

3. místo (9 družstev)

Hokejbalový turnaj "Sportem proti drogám"

Mladší žáci - 4. místo

Starší žáci - 3. místo

Okresní kolo Pythagoriády

9. místo - Lukášková Karolína - 6.třídy

Okresní kolo Biologické olympiády

6. a 7.tř. 3. místo Nygrýnová Jana
  9. místo Beránková Lenka

Fotbalový McDonald´s Cup

Kat. A 3. místo
Kat. B 4. místo ve skupině

Atletický čtyřboj

Starší žáci - 2. místo

Starší žákyně - 11. místo

Atletický Pohár rozhlasu

Starší žáci - 2. místo

Starší žákyně - 10. místo

Dopravní olympiáda 

7. místo - z 19 škol

Hlídky mladých zdravotníků

4. místo - mladší žáci (I. stupeň)