Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
Anketa Zlatý Ámos
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15
Jarní prázdniny
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Velikonoční prázdniny
29 30 31

Výsledky - okresní soutěže

Umístění našich žáků v okresních soutěžích 2002/2003

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

Ranglová Pavlína - 4. místo - kategorie I.A

Rutová Andrea - 8. místo - kategorie II.A

Vošta Zdeněk - 5. místo - kategorie II.B

Okresní kolo matematické olympiády

Kategorie Z6 Šonková Markéta - 33. - 39.místo
  Vochozková Veronika - 40. - 44.místo
Kategorie Z7 Urban Petr - 9. - 12.místo
  Nekovářová Jana - 13. - 15. místo
Kategorie Z9 Rutová Andrea - 12. místo - 2. místo ze ZŠ

Okresní kolo Pythagoriády (7. třídy)

Majerová Lucie - 1. místo

Okresní kolo Matematický klokan

4. - 5. třídy Herda Tomáš - 2. místo
  Nováčková Jitka - 9. místo
6. - 7. třídy Majerová Lucie - 1. místo

Okresní kolo fyzikální olympiády

Kategorie E Fučík Jakub - 14. - 16.místo
Kategorie F Mrhálek Tomáš - 3. místo

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Jabůrková Klára - 2. místo - kategorie I.A

Cápal Martin - 7. místo - kategorie II.A

Vatulya Anna - 2. místo - kategorie II.B

Okresní kolo olympiády z českého jazyka (kategorie I)

Selinger Martin - 8. místo

Korespondenční seminář z matematiky 2. kolo

Klečková Zuzana - postup do kola třetího

Okresní kolo dějepisné olympiády

Mareš Michal - 6. místo

Selinger Martin - 8. místo

Coca-cola cup v kopané

1. kolo ZŠ Máj I - ZŠ Matice školské 13:0 (poločas 4:0)

Okrskové kolo McDonald´s Cup v kopané

2. a 3. třídy - 2. místo

4. a 5. třídy - 3. místo

Okresní kolo chemické olympiády (kategorie D)

Vošta Zdeněk - 3. místo

Mareš Michal - 7. místo

Psaní pod Černou věží (literární soutěž)

Brejchová Zdeňka - 1. místo

Holický Marek - 3. místo

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Bicanová Lucie - 6. místo - kategorie B

Selinger Martin - 11. místo - kategorie C

Jihočeský zvonek 2003 - okresní kolo (kategorie II)

Peštová Tereza - stříbrné pásmo (Valčová Lucie - doprovod)

Okresní kolo biologické olympiády

Kategorie D: Kubelka Vojtěch 3. místo
  Vrba Jaroslav 5. místo
Kategorie C: Selinger Martin 2. místo
  Grubhoffer Marek 3. místo

Atletický Pohár rozhlasu

Mladší žákyně - 14. místo

Mladší žáci - 2. místo

Starší žákyně - 8. místo

Starší žáci - 2. místo

Olympiáda mládeže v plavání

ZŠ Máj I - celkově 4. místo

Tauber Matyáš - 2. místo

Ivaničová Andrea - 3. místo

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší žáci - 10. místo

Starší žáci - 6. místo

Okresní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků

Mladší žáci - 9. místo

Starší žáci - 4. místo

O pohár primátora města České Budějovice

Turnaj v sálové kopané - 1. místo

Průběžné pořadí po dvou soutěžích - 2. místo