Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky 2021 - 2022

Výsledky - školní rok 2021 - 2022

Výsledky testování SCIO v 5. třídách

Banner s hodnocením od společnosti SCIO

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5
(44 účastníků)
1. - 9. místo - úsp. řešitel
Jaroslav Krejča
  10. - 14. místo Albert Štěpánek
  15. - 18. místo Julie Řehounková
Kategorie Z6
(52 účastníků)
8. místo - úsp. řešitel
(1. místo ze ZŠ)
Petr Vacikar

Celostátní kolo Matematického klokana (kat. klokánek)
 
1. místo - Jaroslav Krejča

Krajské kolo Matematického klokana

Kategorie Klokánek
1. - 3. místo
Jaroslav Krejča
  4. - 7. místo Albert Štěpánek

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kat. I. A (8 účastníků)
3. místo Tereza Benedová
Kat. II. A (15 účastníků) 9. místo David Šátava
  11. místo Matouš Crha

O Pohár primátora 2022 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 4. místo
Discgolf 4. místo
Fotbal 2. místo
   
   
Celkové umístění:  

 Fotbal

Okresní kolo fotbal kat. - CH III
1. místo
a postup do krajského finále
Krajské kolo fotbal kat. - CH IV
1. místo
Okresní kolo fotbal kat. - CH IV
1. místo
a postup do krajského finále

Florbal

Krajské kolo florbal kat. - CH III
3. místo
Krajské kolo florbal kat. - CH IV
3. místo
Okresní kolo florbal kat. - CH III
1. místo a postup do krajského finále
Okresní kolo florbal kat. - CH IV
1. místo a postup do krajského finále

Atletika

Krajské kolo Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Kategorie starší žáci - 2. místo

Krajské kolo OVOV
Soutěž družstev - 9. místo
Jednotlivci:

Ročník 2007    
Ročník 2008    
Ročník 2009 3. místo Jan Kubák
     
     

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž
Soutěž družstev - 2. místo
Jednotlivci:

Ročník 2007 3. místo Lucie Fořtová
Ročník 2008 2. místo Ellen Eiseltová
Ročník 2009 1. místo Adéla Gondeková
  5. místo Jan Kubák
  6. místo Vojtěch Bílek

Okresní kolo Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Mladší
chlapci  
  dívky
 
Starší chlapci 1. místo ( družstev)
  dívky 2. místo ( družstev)

 

O Pohár primátora 2021 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 2. místo
Fotbal 1. místo
Stolní tenis 3. místo
Kuželky 4. místo
   
Celkové umístění:

3. místo