Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky 2018 - 2019

 Výsledky - školní rok 2018 - 2019

Republikové finále Poháru rozhlasu (ml. žáci)
v Plzni - 6. místo - opět obrovský úspěch

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

Mladší (11 družstev) 5. místo
  8. místo
Starší (8 družstev) 4. místo
  6. místo

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie 5. ročník
(58 soutěžících)
46. místo
Jáchym Řehounek
 Kategorie 6. ročník
(58 soutěžících)
19. místo - úspěšný řešitel
Sára Jirkalová

Školní florbalová liga - mladší žáci (I. stupeň)
1. místo

Krajské finále Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Soutěž družstev - 1. místo - mladší žáci

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 7. místo

Jednotlivci: Tina Stejskalová - 3. místo

"Jarní pozdrav" - výtvarná soutěž (I. stupeň ZŠ)
Jednotlivci: 1. - 3. místo - Adéla Gondeková
Kolektivy: 1. - 3. místo - 1. B, 1. A a 3. C

Okresní kolo Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Mladší
chlapci 1. místo ( družstev)
  dívky
2. místo ( družstev)
Starší chlapci 3. místo ( družstev)
  dívky 9. místo ( družstev)

Oblastní kolo Minikopané starších žáků a žákyň
Žáci - 1. místo
- postup do kvalifikace o republikové finále
Žákyně - 2. místo 

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší - družstva (16 družstev)
2. místo
           - jednotlivci (64 soutěžících) 2. místo - Alena Trhlíková
Starší - družstva (13 družstev)
9. místo
          - jednotlivci ( soutěžících) 7. místo - Matěj Hřídel

Okresní kolo v minikopané
kat. - CH IV - hoši
1. místo a postup do oblastního finále

kat. - D IV - dívky
1. místo a postup do oblastního finále

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kat. I. A
2. místo (7 účastníků) Adéla Strašíková
Kat. II. A 11. místo (14 účastníků) Adam Janura

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kat. I. A
11. místo (19 účastníků) Jan Vápeník
Kat. II. A 14. místo (22 účastníků) Tomáš Suchý

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž
Soutěž družstev - 2. místo
Jednotlivci:

Ročník 2005 5. místo D (20 závodnic) Nikola Kantorová
  8. místo Valentina Wuschková
  1. místo H (20 závodníků) Matěj Faltus
  3. místo Tomáš Vozábal
  5. místo
Petr Ballák
  6. místo Samuel Jusufi
Ročník 2006 3. místo D (28 závodnic) Adéla Strašíková
  6. místo Tina Stejskalová
  10. místo Kateřina Vithová
  3. místo H (16 závodníků) Adam Lüftner
  4. místo Jan Šebest
  5. místo Dominik Němec
Ročník 2007 3. místo H (10 závodníků) Tomáš Koloničný
  7. místo Dominik Kerl
Ročník 2009 2. místo D (3 závodnice) Adéla Gondeková

O Pohár primátora 2019 - turnaj smíšených družstev

Volejbal  
Florbal 2. místo
Kopaná 1. místo
Kuželky  
Stolní tenis  
Celkové umístění  

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A
(16 soutěžících)
9. místo Magdaléna Benešová
Kategorie B
(18 soutěžících)
11. místo - úspěšný řešitel
Jan Vápeník
 Kategorie C
(18 soutěžících)
3. místo - úspěšný řešitel Lenka Jirkalová

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5
(91 soutěžících)
16. místo - úsp. řešitel
Jáchym Řehounek

Krajské kolo ve florbalu - kat. CH IV
finálový turnaj - 1. místo
- postup do republikové  kvalifikace

Školní florbalová liga ČB (ml. žáci)

1. kolo - 1. místo

Okresní kolo Dějepisné olympiády

Kategorie 8. a 9. třídy
(67 soutěžících)
12. místo - úspěšný řešitel
Jan Schmied
  16. místo - úspěšný řešitel
Barbora Mašičková
  40. místo
Adam Hodina

Krajské kolo ve florbalu - kat. CH III
finálový turnaj - 3. místo 

Okresní kolo Florbal kat. - CH IV
1. místo a postup do krajského finále

Okresní kolo Florbal - mladší
Mladší žáci - 2. místo
Mladší žáčky - 3. místo

Okresní kolo Florbal kat. - CH III
1. místo a postup do krajského finále

Republikové finále OVOV (Brno) - atletická soutěž
(odznak všestrannosti olympijských vítězů)
Družstvo - 18. místo (41 družstev)

Chlapci ročník 2005 9. místo (69 soutěžících) Matěj Faltus
    18. místo (69 soutěžících) Jakub Matuška
Dívky ročník 2004 69. místo (104 soutěžících) Andrea Motlová
  ročník 2005 18. místo (73 soutěžící) Albina Goretkiová