Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2015 - 2016

Výsledky - školní rok 2015 - 2016

 Testování SCIO 5. tříd (nejlepší výkony v Jihočekém kraji)

Matematika
Rozálie Junková
  Václav Toufar
  Martin Týfa
Český jazyk Nela Neubauer
  Václav Toufar
Obecné stud. předpoklady Eliška Novotná

Celorepublikové finále Matematický klokan 2016

Kat. "klokánek" - Václav Toufar - 1. místo

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Družstvo - 2. místo
(postup do republikového finále, které se uskuteční v září v Brně)

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

Mladší
11. místo
Starší (8 družstev)
5. místo
  6. místo

Okresní kolo Pohár rozhlasu - atletická soutěž

Mladší
chlapci 2. místo (18 družstev)
  dívky
3. místo (20 družstev)
Starší chlapci 12. místo (15 družstev)
  dívky 15. místo (16 družstev)

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší žáci
7. místo (15 družstev)
Starší žáci
5. místo (13 družstev)

Okresní kolo Minikopané
družstvo kategorie H IV - 3. místo

Souboj čtenářů (celorepubliková literární soutěž)

Družstvo tvořené žáky 6. A a B - 21. místo

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 2. místo

Ročník 2001
3. místo  Sabina Zimmelová
Ročník 2002 2. místo  Rostislav Kortus
  3. místo  Petra Motlová
Ročník 2003 6. místo Tereza Szendreiová
Ročník 2004 8. místo Eliška Novotná
Ročník 2005 7. místo Rozálie Junková
Ročník 2006 1. místo Leontýna Krubová
  2. místo Lukáš Pytel

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie Z5
(50 soutěžících)
4. - 10. místo  Ondřej Stehlík
Václaf Toufar

Okresní kolo Olympiády v německém jazyce

Kategorie II. A 11. místo  Lenka Martynková

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Kategorie I. A
17. místo
Barbora Mašičková
Kategorie II. A
2. místo Antonín Welser

Marťanský vesmír (celorepubliková výtvarná soutěž)

Výtvarné práce žáků třídy 5. A - 16. místo

Jihočeký pětiboj všestrannosti

Družstvo - 5. místo (29. družstev)

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší 4. místo (Stingl, Hřídel, Štěpánek, Trhlíková, Kubáková, Strašíková)
Starší 5. místo (Slepička, Erhart, Hrubá, Pelánová)

 Hravě žij zdravě

Třída 5. A - 5. místo (v Jihočeském kraji)

Okresní kolo Olympiády z českého jazyka

Kategorie I (55 soutěžících)
18. místo
Michaela Gráfová

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A
13. místo
Lenka Jirkalová
Kategorie B
12. místo Veronika Pelánová
Kategorie C 13. místo Martin Matula

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5
(146 soutěžících)
2. místo - úsp. řešitel Ondřej Stehlík
  19. místo - úsp. řešitel
Eliška Novotná
  73. místo Václav Toufar
Adam Větrovský
Kategorie Z6
(83 soutěžících)
64. místo Kateřina Mrzenová
Kategorie Z7
(65 soutěžících)
16. místo (3. místo ze ZŠ) Filip Stejskal
Tereza Szendreiová
  51. místo Michal Srnec
Kategorie Z8
(47 soutěžících)
31. místo (4. místo ze ZŠ) Anežka Mikulášová