Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2014 - 2015

Výsledky - školní rok 2014 - 2015

 

Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování SCIO 5. tříd

Č. jazyk, matematika i OSP - Marek Novotný

Republiková výtvarná soutěž "Kreativní sešit"

3. místo - Marek Strnad

Okresní kolo Mc Donald´s Cupu

Mladší
4. místo
Starší 2. místo ve skupině

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší
2. místo
Starší 8. místo

Okresní kolo Poháru rozhlasu - atletika

Ml. žákyně
8. místo 
Ml. žáci 4. místo
St. žákyně  
St. žáci  

Atletický čtyřboj

Dívky
9. místo 
Hoši 7. místo

Oblastní kolo soutěže Mladých zdravotníků

I. stupeň
6. místo 
  14. místo
II. stupeň
8. místo
  9. místo

Krajské kolo "Časopis roku"

čestné uznání - za rozmanitou autorskou textovou a fotografickou tvorbu

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie C (34 soutěžících)
18. místo (3. místo ZŠ) - úsp. řešitel Kamila Osuská
  23. místo Štěpán Holubjak
  25. místo Lucie Myslivečková

Krajské kolo Astronomické olympiády

Kategorie EF 7. místo
Václav Mráz
Kategorie GH 7. místo Filip Stejskal

Okresní kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

2002 chlapci
3. místo
Rostislav Kortus
2002 dívky 2. místo Petra Motlová
Družstva 3. místo  

Minikopaná - okresní kolo
3. místo - Hora R., Ho
šna, Janík, Jodl, Kortiš,Mareš, Mráz, Prokop, Slivka D. 

Dlouhodobá soutěž základních škol o Pohár primátora
Českých Budějovic v roce 2015

Florbal 6. místo 
Košíková  
Fotbal
7. místo
Stolní tenis 5. místo
Kuželky  

Krajské kolo volejbal dívky IV
4. místo - Hřídelová, Jarošová, Jašková, Martynková, Štiková, Štroblová, Zrnová

Okresní kolo Fyzikální olympiády

Kategorie E, F (23 soutěžících) 18. místo - úsp. řešitel
Václav Mráz

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A (17 soutěžících) 15. místo
Adéla Staňková
Kategorie B (15 soutěžících) 15. místo Marek Štěpánek
Kategorie C (16 soutěžících) 6. místo (2. místo ZŠ) Richard Zahradníček

Krajské kolo Olympiády z německého jazyka
5. místo v kategorii II. C - Martin Peka

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5 (113 soutěžících) 54. místo
Klára Malinová
Kategorie Z6 (86 soutěžících) 69. místo Lukáš Ladman
Kategorie Z7 (56 soutěžících) 17. místo - úsp. řešitel
Anežka Mikulášová
Kategorie Z9 (23 soutěžících) 18. místo
Václav Mráz

"Jak vzniká město" -
- soutěž MM k výročí vzniku města České Budějovice

Kategorie do 12 let kreativní
1. místo
žáci 2. A
  2. místo žáci 3. B
Kategorie do 12 let literární 1. místo Veronika Kutišová
  2. místo Zdeňka Herdová
  3. místo Vendula Homolová

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kategorie II.A (11 soutěžících) 8. místo
Tomáš Pintner

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kategorie II.A (25 soutěžících) 5. - 7. místo
Tomáš Pintner

Okresní kolo Olympiády z českého jazyka

Kategorie 8. a 9. třída (52 soutěžících) 9. místo (4. místo ZŠ)
Karolína Kročková
  47. místo Lenka Koubová

Volejbal dívek - okresní kolo
kategorie IV. - 1. místo -
Hřídelová, Jarošová, Jašková, Martynková, Štiková, Štroblová, Zrnová

Okresní kolo výtvarné soutěže "Dobrý skutek se vyplácí"
1. místo - Gabriela Plicková

Krajské kolo literární soutěže "Jihočeský úsměv"
1. místo - Michaela Němcová

Dlouhodobá soutěž základních škol o Pohár primátora
Českých Budějovic v roce 2014

Kuželky 1. místo
Košíková 6. místo
Fotbal
4. místo
Stolní tenis 7. místo
Volejbal 5. místo

Celkové 6. místo

Okresní kolo Dějepisné olympiády

Kategorie 8. a 9. třída (51 soutěžících) 13. místo Martin Matula
  26. místo Tomáš Matula
  30. místo Richard Zahradníček