Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2009 - 2010

Výsledky - školní rok 2009 - 2010

Umístění našich žáků v okresních a vyšších kolech didaktických a sportovních soutěží

Celostátní kolo soutěže

"Naše rodinná oslava" - kategorie literární

3. místo Filip Hošna

Celostátní finále

Astronomické olympiády - kategorie E-F

4. místo Ondřej Theiner

TALENT Jihočeského kraje 2009

kategorie přírodovědná

2. místo Ondřej Theiner

Krajské kolo celonárodní soutěže

"Naše rodinná oslava" 

Literární obor 1. místo Filip Hošna
  2. místo Petr Okenica
  3. místo Tereza Školová
  4. místo Barbora Bohdanecká
  5. místo Nikola Štroblová

Krajské kolo - volejbal dívky

5. místo

(Fajtlová P., Housková L., Králová E., Majorová P., Rudiová L., Samcová M., Vodičková V. a Zrnová D.) 

OCENĚNÍ - testování SCIO

Daniel Kortiš - nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování třetích tříd

Zuzana Pilsová - druhý nejlepší výsledek z českého jazyka v Jihočeském kraji v testování sedmých tříd

Ocenění nejúspěšnějších žáků města Českých Budějovic 

Sylvie Hendrychová 2. B
Filip Hošna 4.C
Ondřej Theiner  9.A

Okresní turnaj - teeball žáků

2. místo

(Hanzlík M., Hora R., Hošna F., Jašková K., Mareš D., Peka M., Popov D.,          Týfa M., Welser A.)

Oblastní kolo Hlídek mladých zdravotníků 

I. stupeň 4. místo
II. stupeň 12. místo

Oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší 3. místo
Starší 4. místo

Filip Trhlík 1. místo mezi jednotlivci (mladší)

Okresní kolo - volejbal dívky

2. místo

(Králová E., Majorová P., Rudiová L., Samcová M., Trinhová L., Vodičková V. a Zrnová D.) 

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 3. místo Milan Welser (2. místo ze ZŠ)
Kategorie B 8. místo Zuzana Pilsová (3. místo ze ZŠ)
Kategorie C 5. místo Ondřej Theiner (1. místo ze ZŠ)

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka 

I. A 4. místo Kateřina Formanová
II. A 2. místo Sára Stradová

Čtyři živly v architektuře a umění                                         

Kolektivy 6. místo 5. B
Jednotlivci 4. místo Eliška Králová
  5. místo Denisa Zrnová
  6. místo Jana Bláhová

Okresní kolo Chemické olympiády

Kategorie D 12. místo Ondřej Theiner
  24. místo Lucie Proboštová

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z 5 21. místo Iva Šimková
  35.. místo Matěj Týfa
  54. místo Nikolaj Dimitrof
Kategorie Z 9 19. místo Ondřej Theiner
  26. místo Josef Laštůvka

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie D 12. místo Zuzana Pilsová
  14. místo Aneta Pilsová

Atletický čtyřboj 

Starší žákyně 5. místo
Starší žáci 8. místo

Okresní kolo Olympiády mládeže v plavání 

2. třídy 3. místo Vítek Černý
  9. místo Matie Volková
  10. místo Marek Štěpánek
4. třídy 3. místo Richard Zahradníček
  7. místo Jakub Janík
  9. místo David Štafl
5. třídy 3. místo Veronika Sedláčková
  4. místo Filip Leiš
  5. místo Tereza Honyzsová

Celkově obsadila naše škola 5. místo z 18. zúčastněných škol.