Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
30
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
1
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
2
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
3
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
4
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
5
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
6
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
7
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
8
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
9
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
10
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
11
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
12
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2022 - 2023

Výsledky - školní rok 2022 - 2023

Didaktické olympiády:

Krajské kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie B (21 účastníků) 6. místo (3. místo ZŠ) Jan Rejnek

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5 (78 účastníků) 50. místo - úsp. řešitel Sára Burianová

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A (21 účastníků) 17. místo Martin Pavel
Kategorie B (20 účastníků) 2. místo Jan Rejnek
Kategorie C (21 účastníků) 14. místo Radek Štěch

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kat. I. A (7 účastníků) 4. místo Adéla Gondeková
  6. místo Jan Rejnek
Kat. II. A (26 účastníků) 2. místo Tereza Benedová
  12. - 14. místo Ema Albrechtová

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kat. I. A (27 účastníků) 6. - 8. místo Vanda Růžičková
Kat. II. A (28 účastníků) 17. - 18. místo Ema Štumbauerová

Sportovní soutěže:

Okresní kolo Poháru rozhlasu - atletická soutěž

Mladší chlapci 1. místo (17 družstev)
  dívky 7. místo (17 družstev)
Starší chlapci 1. místo (14 družstev)
  dívky 4. místo (14 družstev)

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 8. místo 

Jednotlivci:

Ročník 2009 14. místo Adéla Gondeková
  7. místo Jan Kubák

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 3. místo

Jednotlivci:

Ročník 2009 5. místo Adéla Gondeková
  8. místo Viktorie Vozábalová
  3. místo Jan Kubák
  6. místo Patrik Svoboda
  10. místo Vojtěch Váňa
Ročník 2010 8. místo Vanessa Tájková
  2. místo Rudolf Zuska
  10. místo Jakub Červený

O Pohár primátorky 2023 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 2. místo
Fotbal 1. místo
Stolní tenis 4. místo
Kuželky  
Discgolf 3. místo
Průběžné umístění:

1. - 2. místo

O Pohár primátora 2022 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 4. místo
Discgolf 4. místo
Fotbal 2. místo
Stolní tenis 4. místo
Kuželky 1. místo
Celkové umístění: 2. místo

Fotbal Krajské kolo (2022/23) minifotbal kat. - CH IV - 1. místo Republikové kolo (2021/22) fotbal kat. - CH IV 1. místo

Ostatní soutěže:

Jihočeský zvonek

Pěvecká soutěž - I. kategorie sólo - zlaté pásmo - Angelina Žerajič

Oblastní kolo turnaje v Piškvorkách

Družstva 1. a 3. místo

Okresní finále v hobbyhorsingu

Kategorie dívky II - 4. místo