Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Jarní prázdniny
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
Školní kolekce oblečení
15
Jarní prázdniny
Školní kolekce oblečení
16
Školní kolekce oblečení
17
Školní kolekce oblečení
18
Školní kolekce oblečení
19
Školní kolekce oblečení
20
Školní kolekce oblečení
e-Jídelníček - nefunkčnost
21
Školní kolekce oblečení
e-Jídelníček - nefunkčnost
22
Anketa Zlatý Ámos
Školní kolekce oblečení
23
Školní kolekce oblečení
24
Školní kolekce oblečení
25
Školní kolekce oblečení
26
Školní kolekce oblečení
27
Školní kolekce oblečení
28
Velikonoční prázdniny
29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2010 - 2011

Výsledky - školní rok 2010 - 2011

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z 5 6. místo David Štafl
  21. místo Václav Mráz
  65. místo Martina Pešková
  79. místo David Šerý
Kategorie Z 6 41. místo Radim Theiner
Kategorie Z 7 35. místo Barbora Kopecká
Kategorie Z8 2. místo Aneta Pilsová
  20. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo Chemické olympiády

Kategorie D 15. místo Petra Majorová
  16. místo Lenka Housková

Literární soutěž "Jihočeská próza a poezie"

I. poezie 1. místo Dominik Popov
II. próza 3. místo Antonín Welser
  četné uznání Nela Sedláčková
II. poezie 2. místo Eva Klečková
  3. místo Anna Novotná
  četné uznání Filip Zeman

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 6. místo Klára Adamová
Kategorie B 13. místo Barbora Kopecká
Kategorie C 8. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo soutěže Jihočeký zvonek

I. kategorie solo - Stanislav Korhoň - bronzové pásmo

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie C 22. místo Aneta Pilsová
  22. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo v minivolejbale děvčat

7. místo (9 družstev)

Okresní kolo ve volejbale děvčat

2. místo (10 družstev) - Kateřina Formanová, Pavla Honyzsová, Alena Kopová, Tereza Nováčková, Dita Staňková, Veronika Vodičková a Dagmar Wágnerová

Mezinárodní soutěž "Mladí fotografují památky"

1. místo - Veronika Dítková 

2. - 10. místo - Radim Theiner a Veronika Sedláčková

Krajské korespondenční kolo Astronomické olympiády

Kategorie EF 10. místo Vratislav Benda
Kategorie GH 1. místo Radim Theiner

Okresní kolo Fyzikální olympiády

Kategorie E, F 5. místo Aneta Pilsová
  12. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo Dopravní soutěže

Kategorie mladší 5. místo  
Kategorie starší 3. místo Jačo, Trhlík, Trhlíková, Tupá

Atletický Pohár rozhlasu

Mladší dívky 14. místo
Mladší hoši 10. místo
Starší dívky 8. místo
Starší hoši 17. místo

Atletický čtyřboj

Dívky 3. místo Jozsová, Nováčková, Staňková, Vodičková, Wágnerová
Hoši 6. místo  

Okresní kolo v teeballe

1. místo (5 družstev) - V. Blažek, D. Hora, F. Slepička, A. Welser, A. Tupý, R. Hora, M. Peka, F. Hošna, R. Čerkl, M. Hanzlík

Okresní kolo Soutěže hlídek mladých zdravotníků

Kategorie mladší 6. místo  
Kategorie starší 3. místo Adamová, Dvořáková, Honyzsová, Marhounová, Navrátilová, Nováková, Sedláčková, Suková