Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
16
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
17
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
18
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
19
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
20
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
21
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
22
Třídní schůzky Spolku rodičů a jednání hlavního výboru
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
23
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
24
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
25
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
26
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
27
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
28
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
29
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
30
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
1
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
2
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
3
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
4
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd
5
Průběžné výsledky zápisu do prvních tříd

Okresní soutěže

Umístění našich žáků v okresních kolech soutěží ve školním roce 2003 - 2004

Okresní kolo konverzační soutěže v Aj

Kategorie I.A 9. místo Valasová Tereza
Kategorie II.A 8. místo Michalová Barbora
Kategorie II.B 7. místo Janušová Adéla

Okresní kolo Dějepisné olympiády

2. místo Selinger Martin
8. místo Vrba Jaroslav

Okresní kolo Matematické olympiády

6. třídy 16. místo Nygrýnová Jana
8. třídy 6. místo Majerová Lucie
  16. místo Ranglová Pavlína

Okresní kolo Přírodopisné olympiády

2. místo Kubelka Vojtěch
3. místo Vrba Jaroslav

Psaní pod Černou věží

Čestné uznání - Koločaj Radek, Lukášková Karolína

Jihočeský zvonek

Stříbrné pásmo - Hošková Berta

Okresní přebor v odbíjené dívek

2.místo ve skupině(prohra jen s pozdějším vítězem přeboru ZŠ Rudolfov)

Okresní kolo Přírodopisné olympiády

2. místo Kubelka Vojtěch
6. místo Vrba Jaroslav

Okresní kolo Dopravní olympiády

8. místo mladší žáci
7. místo starší žáci

Okresní kolo Hlídky mladých zdravotníků

2. místo mladší žáci
3. místo starší žáci

Atletická olympiáda I.stupně

1. roč. 600m 2. místo Švantner Patrik
2. roč. 50m 2. místo Kosař Václav
  skok daleký 3. místo Figalová Lucie
4. roč. skok daleký 3. místo Piaček Adam

Atletická olympiáda II.stupně

Celkové 6. místo z 21 škol

skok daleký 1. místo Urban Petr
skok daleký 1. místo Janoušková Veronika
4x60m 2. místo štafeta