Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Aktuality > Zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021Datum konání:
16.4.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

16. a 17. 4. 2020 se uskuteční zápis do prvních tříd a přípravné třídy naší školy.

Na stránky zápisu do 1. tříd bylo přidáno několik nových informací: "Stránky k zápisu do 1. tříd"

Informace jsou průběžně aktualizovány vzhledem ke stávající situaci.

Pokud někdo z rodičů z nějakého důvodu nestihl zápis do 17. 4. 2020, je možnost jej ještě zrealizovat v nejbližší době (nejpozději však do konce dubna). Jsou dvě možnosti. Pokud jste přihlášeni v přihlašovacím sytému MM ČB, pak stačí vyplněnou a podepsanou žádost poslat poštou, nebo dát do poštovní schránky školy. Druhou možností je osobní návštěva školy a to vždy ve středu mezi 9. a 11. hodinou ve třídě 2. B, kde budou přítomni ped. pracovníci.

Aktuální informace k zápisu do 1. tříd. Pokud jste se registrovali a vyplnili žádost o přijetí na stránkách MM (https://zapiszscb.c-budejovice.cz), musíte tuto vyplněnou žádost vytisknout, podepsat a doručit do školy, aby byl ukončen akt podání žádosti o přijetí do 1. třídy. Pokud nemáte možnost ji vytisknout, musíte přijít do školy a zde Vám ji vytiskneme v k tomu určených časech. Dny a časy upřesníme příští týden. Setkali jsme se s několika případy, kdy rodiče považovali vyplnění přihlášky, za její podání a odeslaní do školy. Tak tomu bohužel není.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.


Logo_SP_obdelnik (1).jpg

Office365Logoj.jpg

Plán akcí školního projektu pro volný čas DRAK

Rozpis akcí DRAKa

 

Časopis 9. ročníků

 

29. 11. Zina

Zítra: Ondřej

Fotbalová akademie a fotbalové třídy
Od září 2016 jsou na naší škole otevřeny dvě třídy fotbalové akdemie (jedna osmá a jedna devátá třída). Od roku 2017 byly navíc ještě otevřeny v 6. a 7. ročníku fotbalové třídy.