Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2016 - 2017

Výsledky - školní rok 2016 - 2017

1. ročník Akademie Cupu Regionálních fotbalových akademií - 2. místo ZŠ Máj I (12 družstev)

Celostátní hodnocení soutěže Matematický klokan
kat. "Klokánek" - 3. místo - Hubert Štěpánek

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

Mladší (11 družstev)
6. místo (mimo soutěž)
Starší (10 družstev)
5. místo

Krajské kolo OVOV - atletická soutěž

Soutěž družstev - 4. místo
Jednotlivci:
 

 Ročník 2003 17. místo D (29 závodnic) Barbora Myšičková
  3. místo H (48 závodníků)
DavidJodl
  5. místo Tomáš Hák
  10. místo Michal Němeček
  33. místo Libor Bastl
Ročník 2004 9. místo D (30 závodnic) Andrea Květoňová
  13. místo Andrea Motlová
  17. místo
Tereza Hnátková

Okresní kolo Pythagoriády

Kategorie 5. ročník
(100 soutěžících)
6. místo - úspěšný řešitel
Hubert Štěpánek
  30. místo - úspěšný řešitel
Matyáš Cuřín
  46. místo - úspěšný řešitel
Leontýna Krubová
 Kategorie 6. ročník
(88 soutěžících)
64. místo Nela Neubauer

Okresní kolo OVOV - atletická soutěž
Soutěž družstev - 3. místo
Jednotlivci:

Ročník 2002
3. místo D (6 závodnic)
Agáta Michalová
  3. místo H (13 závodníků)
Lukáš Perina
 Ročník 2003 9. místo D (16 závodnic) Barbora Myšičková
  4. místo H (33 závodníků)
Sebastián Novák
  6. místo Libor Bastl
  9. místo DavidJodl
Ročník 2004 3. místo D (21 závodnic) Andrea Květoňová
  5. místo Andrea Motlová
  9. místo H (15 závodníků)
Adam Špaček
Ročník 2006 3. místo D (11 závodnic) Adéla Strašíková
  7. místo Tina Stejskalová
  8. místo Leontýna Krubová
Ročník 2007 3. místo D (5 závodnic) Kristýna Divišová

Okresní kolo Pohár rozhlasu - atletická soutěž

Mladší
chlapci 6. místo (13 družstev)
  dívky
4. místo (16 družstev)
Starší chlapci 3. místo (11 družstev)
  dívky 8. místo (12 družstev)

Okresní kolo Mc Donald´s Cupu

Mladší
2. místo ve skupině
Starší 3. místo ve skupině

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší - družstva (13 družstev)
6. místo
           - jednotlivci (52 soutěžících) Lucie Kindlmanová - 14. místo
Starší - družstva (11 družstev)
3. místo
          - jednotlivci (44 soutěžících) Filip Slepička - 3. místo
  Veronika Pelánová - 10. místo

Okresní kolo Biologické olympiády
kategorie D - 40. místo - Natálie Plojharová

O Pohár primátora 2017 - dlouhodobá soutěž smíšených družstev

Stolní tenis 6. místo
Volejbal  
Fotbal 6. místo
Kuželky  
Celkové umístění 7. místo (průběžně)

Okresní kolo ve vybíjené dívek
turnaj - 2. místo 

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie B
(15 soutěžících)
5. místo - úspěšný řešitel
Jan Schmied
 Kategorie C
(16 soutěžících)
14. místo Radomír Kubeš

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kategorie I. A
(16 soutěžících)
6. místo
Matthew Matašovský
 Kategorie II. A
(21 soutěžících)
17. místo Adam Petr

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka
kategorie II. A - 4. místo - Jakub Hudeček

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z5
(85 soutěžících)
30. místo
Adéla Strašíková
Hubert Štěpánek
  70. místo Tina Blažková
Kategorie Z7
(68 soutěžících)
66. místo Kateřina Mrzenová
Kategorie Z8
(64 soutěžících)
51. místo Martina Šipanová
Kategorie Z9
(52 soutěžících)
36. místo - úsp. řešitel (4. místo ZŠ) Anežka Mikulášová
  46. místo Lenka Šipanová

Krajské kolo ve florbalu - kat. - H-IV
finálový turnaj v Kaplici - 2. místo 

Halový OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)
5. místo družstva
(29 družstev)
Jednotlivci:

Adéla Strašíková
2. místo
 David Jodl 3. místo

Okresní kolo ve florbalu - kat. - H-IV
turnaj - 1. místo a postup do krajského kola

Křehká krása - výtvarná soutěž

Linda Srchová
1. místo
Markéta Pintnerová
3. místo
  zvláštní cena poroty
Nikola Reichenauerová
zvláštní cena poroty

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
kategorie 1. stupeň - 11. místo

O Pohár primátora 2016 - turnaj smíšených družstev

Volejbal 4. místo
Stolní tenis
8. místo
Florbal 7. místo
Futsal 3. místo
Kuželky 3. místo
Celkové umístění 7. místo

Coca-cola Cup - 3. kolo
fotbalový turnaj - 3. místo
Coca-cola Cup - 2. kolo
fotbalový turnaj - 1. místo a postup do 3. kola
Coca-cola Cup - 1. kolo
fotbalový turnaj - 1. místo a postup do dalšího kola
Coca-cola Cup - kvalifikace
fotbalový turnaj - 1. místo a postup do dalšího kola

 Republikové finále OVOV - atletická soutěž
(odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Družstvo - 29. místo (40 družstev)