Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2013 - 2014

Výsledky - školní rok 2013 - 2014

 

Krajské kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků
Starší - 6. místo

Krajské kolo Atletického čtyřboje
Hoši - 4. místo

Okresní kolo Atletického čtyřboje
Hoši - 1. místo (T. Jodl, T. Prokop, K. Dvořáček, F. Leiš, J. Kefurt)

Okresní kolo Pythagiriády

Kategorie 5. tř (43 soutěžících) 3. místo Vítek Blažek
  16. místo Filip Stejskal
  30. místo Aneta Štaflová

Krajské kolo Astronomické olympiády
5. místo v kategorii EF - Radim Theiner

 Okresní kolo Poháru rozhlasu (atletika)

Mladší žáci
4. místo
15 družstev
Mladší žákyně
7. místo 15 družstev
Starší žáci 1. místo 17 družstev
Starší žákyně 12. místo 17 družstev

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů (11 družstev)
Mladší - 3. místo (P. Erhart, F. Slepička, V. Pelánová, N. Uhrová)
Starší - 4. místo (O. Provod, M. Brázda, K. Trhlíková, E. Hrubá)
Filip Slepička a Katka Trhlíková - 1. místa v hodnocení jednotlivců ve svých kategoriích

Okresní kolo McDonald´s Cupu

Kategorie A
4. místo
Kategorie B
2. místo ve skupině

Oblastní kolo Hlídek mladých zdravotníků
Starší - 1. místo (V. Sedláčková, R. Navrátilová, T. Honyzsová, M. Suková, A. Prokopová)
Mladší - 5. místo (N. Reichenauerová, M. Pintnerová, E. Nosková, K. Martincová, D. Pilař)

7. ročník republikové soutěže "Školní časopis roku 2013"
Cena poroty v kategorii Základní škola/2. stupeň - časopis "DRAK" a 2. místo v Jihočeském kraji

Jihočeský pětiboj všestrannosti
Družstvo - 12. místo (26 škol)

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z9 (41 soutěžících)
28. místo (9. místo ZŠ)
Radim Theiner
Kategorie Z5 (136 soutěžících) 11. místo Filip Stejskal (úspěšný řešitel)
  41. místo Karolína Sitterová
  50. místo Vítek Blažek

Volejbal dívek - okresní kolo
kategorie IV. - 2. místo - Zrnová, Jarošová, Jašková, Štiková, Hřídelová, Nohavová, Válková, Honyzsová

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 20. místo Anežka Mikulášová
Kategorie B 8. místo Martin Matula
Kategorie C 7. místo Richard Zahradníček

Okresní kolo Dějepisné olympiády

Kategorie 8. a 9. třída (56 soutěžících) 33. místo Martin Peka
  34. místo Richard Zahradníček
  41. místo Karolína Kročková

 Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Kategorie I. (53 soutěžících) 6. místo (3. místo ZŠ)
Jakub Dytrich
  42 místo Karolína Kročková

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kategorie I. A (27 soutěžících)
15. místo
Antonín Welser
KategorieII. A (24 soutěžících) 6. místo Jakub Dytrich

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka

Kategorie I. A (9 soutěžících)
9. místo
Ondřej Reitinger
KategorieII. A (14 soutěžících) 4. místo Ondřej Provod

Krajské kolo Olympiády z německého jazyka

Kategorie II. C (6 soutěžících)
5. místo
Martin Peka

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie C (37 soutěžících)
23. místo (7. místo ZŠ)
Lucie Myslivečková
  34. místo Michaela Němcová
  34. místo Karolína Kročková
 Kategorie D (40 soutěžících) 31. místo Štěpán Holubják
  40. místo Denisa Dvořáková

Okresní kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

1999 chlapci (17 soutěžících)
2. místo
Tomáš Jodl
2000 chlapci (27 soutěžících) 8. místo Lukáš Voceďálek
  14. místo Adam Prokop
2001 dívky (19 soutěžících) 10. místo Ivana Zrnová
Družstva 7. místo  

Krajské kolo "Školní časopis roku"
2. místo v kategorii Základní škola/2. stupeň - časopis "DRAK"

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z6 (81 soutěžících)
53. místo
Anežka Mikulášová
Kategorie Z8 (40 soutěžících) 22. místo (1. místo ZŠ) Václav Mráz
  35. místo Richard Zahradníček