Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2012 - 2013

Výsledky - školní rok 2012 - 2013

 Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů
4. místo
(Tupá, Leštinová, Trhlík a Brázda)
Adéla Tupá - 3. místo mezi jednotlivci

Atletický čtyřboj
st. žáci - 6. místo

Závod horských kol

1. třídy
Vojtěch Knedla
2. místo
2. třídy Klára Divišová
1. místo
  Adam Větrovský
2. místo
4. třídy Jan Vančura
2. místo

Okresní kolo Pythagoriády
5. třídy - Anežka Mikulášová - 43. místo (úspěšný řešitel)

Volejbalový turnaj - Den Policie ČR
2. místo

Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice

Mladší
Žáci
7. místo (17 družstev)
  Žákyně 6. místo (16 družstev)
Starší Žáci 7. místo (16 družstev)
  Žákyně 10. místo (14 družstev)

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší
Družstva
4. místo
 
  Jednotlivci Filip Slepička  3. místo
Starší Družstva 1. místo
 
  Jednotlivci Filip Trhlík 1. místo
    Adéla Tupá 2. místo

Okresní kolo Hlídek mladých zdravotníků

Mladší
10. a 12. místo
15 družstev
Starší 2. a 5. místo 13 družstev

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z7
9. místo (1. místo ZŠ)
Richard Zahradníček
  53. místo Václav Mráz

Okresní kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Celkově družstvo
4. místo  

roč. 1998

1. místo Filip Leiš
roč. 2000
1. místo Ivana Zrnová

Krajské kolo "Školní časopis roku 2013"
2. místo v kategorii Základní škola/2. stupeň - časopis "DRAK"

 Krajské kolo ve Volejbale děvčat - trojice
2. místo
(Hřídelová, Jarošová, Jašková a Štiková)

 Krajské kolo - Zaměpisné olympiády
Kategorie B - Richard Zahradníček - 7. místo

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie D
11. místo (3. místo zákl. školy)
Kamila Osusuká
  40. místo Štěpán Holubják

Okresní kolo ve Volejbale děvčat
4. - 6. místo
(Honyzsová, Hřídelová, Hukelová, Jarošová, Jašková, Nohavová, Štiková a Válková)

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A
8. místo Štěpán Holubják

Kategorie B

2. místo Richard Zahradníček
Kategorie C 15. místo Milan Welser

Krajské kolo - Olympiády z německého jazyka

Kategorie II. C
7. místo Tereza Peková
  8. místo Martin Peka

Oblastní kolo dětských recitátorů a dětských divadelních souborů
Pamětní list - Drak - dramatický kroužek ZŠ Máj I

Okresní kolo Chemické olympiády
25. místo - Eliška Nováková

Čtyři živly v architektuře a umění: VZDUCH
Kategorie - kolektiv: 5. místo - žáci 5.A

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Kategorie I. A
9. místo Tomáš Pintner
Kategorie II. A 6. místo Jakub Dytrich

BASICLINGUA - soutěž z anglického jazyk

5. místo Jakub Dytrich
6. místo

Radek Šindelář

7. místo Jiří Dytrich

Okresní kolo Olympiády z německého jazyka
4. místo Milan Welser

Testování SCIO
Milan Welser
nejlepší výsledek v Jihočeském kraji v testování obecných studijních předpokladů 9. tříd

Krajské kolo - Astronomické olympiády

Kategorie GH 1. místo Michaela Žilinská
  9. místo Lucie Myslivečková
  10. místo Antonín Welser
  11. místo Tadeáš Vávra
  12. místo Jakub Janík
  14. místo Petr Okenica
  14. místo Antonín Tupý
Kategorie EF 10. místo Radim Theiner
  14. místo Jan Beránek

Republiková soutěž "Školní časopis roku 2012"
Cena poroty v kategorii Základní škola/2. stupeň - časopis "DRAK"

Dlouhodobá soutěž základních škol o Pohár primátora
Českých Budějovic v roce 2012

Kuželky 1. místo
Košíková nezúčastnili
Fotbal
7. místo
Stolní tenis 7. místo
Volejbal 4. místo

Celkové 6. místo