Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Základní škola > Aktuality > Umístění našich žáků v soutěžích > Výsledky - školní rok 2010 - 2011

Výsledky - školní rok 2010 - 2011

Okresní kolo Matematické olympiády

Kategorie Z 5 6. místo David Štafl
21. místo Václav Mráz

65. místo Martina Pešková

79. místo David Šerý
Kategorie Z 6 41. místo Radim Theiner
Kategorie Z 7 35. místo Barbora Kopecká
Kategorie Z8 2. místo Aneta Pilsová
20. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo Chemické olympiády

Kategorie D 15. místo Petra Majorová

16. místo Lenka Housková

Literární soutěž "Jihočeská próza a poezie"

I. poezie
1. místo Dominik Popov
II. próza
3. místo Antonín Welser

četné uznání
Nela Sedláčková
II. poezie
2. místo Eva Klečková

3. místo Anna Novotná

četné uznání Filip Zeman

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Kategorie A 6. místo Klára Adamová
Kategorie B
13. místo Barbora Kopecká
Kategorie C 8. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo soutěže Jihočeký zvonek

I. kategorie solo - Stanislav Korhoň - bronzové pásmo

Okresní kolo Biologické olympiády

Kategorie C 22. místo Aneta Pilsová

22. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo v minivolejbale děvčat

7. místo (9 družstev)

Okresní kolo ve volejbale děvčat

2. místo (10 družstev) - Kateřina Formanová, Pavla Honyzsová, Alena Kopová, Tereza Nováčková, Dita Staňková, Veronika Vodičková a Dagmar Wágnerová

Mezinárodní soutěž "Mladí fotografují památky"

1. místo - Veronika Dítková 

2. - 10. místo - Radim Theiner a Veronika Sedláčková

Krajské korespondenční kolo Astronomické olympiády

Kategorie EF 10. místo Vratislav Benda
Kategorie GH 1. místo Radim Theiner

Okresní kolo Fyzikální olympiády

Kategorie E, F
5. místo Aneta Pilsová

12. místo Zuzana Pilsová

Okresní kolo Dopravní soutěže

Kategorie mladší
5. místo
Kategorie starší 3. místo Jačo, Trhlík, Trhlíková, Tupá

Atletický Pohár rozhlasu

Mladší dívky
14. místo
Mladší hoši
10. místo
Starší dívky
8. místo
Starší hoši
17. místo

Atletický čtyřboj

Dívky
3. místo Jozsová, Nováčková, Staňková, Vodičková, Wágnerová
Hoši 6.místo


Okresní kolo v teeballe

1. místo (5 družstev) - V. Blažek, D. Hora, F. Slepička, A. Welser, A. Tupý,
R. Hora, M. Peka, F. Hošna, R. Čerkl, M. Hanzlík

Okresní kolo Soutěže hlídek mladých zdravotníků

Kategorie
mladší
6. místo     


Kategorie
starší

3. místo      

Adamová, Dvořáková, Honyzsová, Marhounová,
Navrátilová, Nováková, Sedláčková, Suková