Fulltextové vyhledávání

Výsledky - okresní souteže

Umístění našich žáků v okresních soutěžích 2002/2003

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

Ranglová Pavlína - 4.místo - kategorie I.A
Rutová Andrea - 8.místo - kategorie II.A
Vošta Zdeněk - 5.místo - kategorie II.B


Okresní kolo matematické olympiády

Kategorie Z6 Šonková Markéta - 33.-39.místo
Vochozková Veronika - 40.-44.místo
Kategorie Z7 Urban Petr - 9. - 12.místo
Nekovářová Jana - 13. - 15.místo
Kategorie Z9 Rutová Andrea - 12.místo - 2.místo ze ZŠ

Okresní kolo Pythagoriády (7.třídy)
Majerová Lucie - 1.místo


Okresní kolo Matematický klokan

4. - 5.třídy Herda Tomáš - 2.místo
Nováčková Jitka - 9.místo
6. - 7.třídy Majerová Lucie - 1.místo

Okresní kolo fyzikální olympiády
Kategorie E Fučík Jakub - 14. - 16.místo
Kategorie F Mrhálek Tomáš - 3.místo

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
Jabůrková Klára - 2.místo - kategorie I.A
Cápal Martin - 7.místo - kategorie II.A
Vatulya Anna - 2.místo - kategorie II.B


Okresní kolo olympiády z českého jazyka (kategorie I)

Selinger Martin - 8.místo


Korespondenční seminář z matematiky 2.kolo

Klečková Zuzana - postup do kola třetího


Okresní kolo dějepisné olympiády

Mareš Michal - 6.místo
Selinger Martin - 8.místo


Coca-cola cup v kopané

1. kolo ZŠ Máj I - ZŠ Matice školské 13:0 (poločas 4:0)


Okrskové kolo McDonald´s Cup v kopané

2. a 3.třídy - 2.místo
4. a 5.třídy - 3.místo


Okresní kolo chemické olympiády (kategorie D)

Vošta Zdeněk - 3.místo
Mareš Michal - 7.místo


Psaní pod Černou věží (literární soutěž)

Brejchová Zdeňka - 1.místo
Holický Marek - 3.místo


Okresní kolo zeměpisné olympiády

Bicanová Lucie - 6.místo - kategorie B
Selinger Martin - 11.místo - kategorie C


Jihočeský zvonek 2003 - okresní kolo (kategorie II)

Peštová Tereza - stříbrné pásmo (Valčová Lucie - doprovod)


Okresní kolo biologické olympiády

Kategorie D: Kubelka Vojtěch 3.místo
Vrba Jaroslav 5.místo
Kategorie C: Selinger Martin 2.místo
Grubhoffer Marek 3.místo


Atletický Pohár rozhlasu

Mladší žákyně - 14.místo
Mladší žáci - 2.místo
Starší žákyně - 8.místo
Starší žáci - 2.místo


Olympiáda mládeže v plavání

ZŠ Máj I - celkově 4.místo
Tauber Matyáš - 2.místo
Ivaničová Andrea - 3.místo


Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Mladší žáci - 10.místo
Starší žáci - 6.místo


Okresní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků

Mladší žáci - 9.místo
Starší žáci - 4.místo


O pohár primátora města České Budějovice

Turnaj v sálové kopané - 1.místo
Průběžné pořadí po dvou soutěžích - 2.místo